Порядок  денний.

1.Про затвердження  програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, демобілізованих  мешканців смт.Тиврів.

2.Про затвердження Програми фінансової підтримки  комунального  підприємства смт.Тиврів та здійснення внесків до  його статутного фонду на  2015-2017 роки.

3.Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за   І півріччя 2015року.

4.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

5.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

6.Про преміювання  селищного голови.

7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

8.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

9.Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

10. Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

11. Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

12. Про порядок найменування та перейменування назв вулиць, провулків, площ, скверів та споруд у селищі Тиврів.

13.Про створення робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного й націонал-соціалістичного тоталітарних  режимів в Україні та заборону пропаганди  їх символіки»

14. Про надання  частини чергової щорічної основної відпустки селищному голові  Кицишину С.М.

15. Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 6 скликання від 22.01.2015 р. №502 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2015 рік».

16. Про  продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки .

17. Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

18. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

19. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

20.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

21.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

22.Про   надання дозволу на погодження розробки документації із      землеустрою щодо відведення земельної ділянки.