Порядок денний 12 сесії 6 скликання

1.Про проект рішення " Про порядок передачі в оренду майна,  що є об'єктом права комунальної власності територіальної громади смт.Тиврів,  та методику розрахунку і порядок використання

2.Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Тиврів орендної плати"

3.Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і  прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів  та додержання тиші в громадських місцях смт.Тиврів

4.Про преміювання селищного голови.

5.Про внесення змін до селищного бюджету.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну  ділянку.

7. Про внесення змін до рішення 13 сесії 5 скликання від 25.06.2008 р.,

«Про затвердження технічної документації,із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду »

8. Про надання дозволу на списання  та  продаж демонтованої водонапірної башти.

9. Про внесення змін до рішення від 17.01.2012р №147 « Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2012р».

10. Про внесення змін до рішення від 17.01.2012р №147 « Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2012р».

11. Про хід виконання бюджету селищної ради за  1 квартал 2012 року.

12.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

13.Про загальну чисельність таструктуру апарату виконавчого комітету селищної ради та витрати на їх утримання.

14.Про затвердження розрахунків нормативної грошової оцінки земель населених  пунктів по Тиврівській  селищній  раді.

15.Про продаж земельної ділянки під об'єктом, який належить на праві власності.

16. Про внесення змін до рішення 1 сесії 5 скликання від 12.04.2006 р., «Про затвердження технічної документації,із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ».

17.Про продаж земельної ділянки під викупленим об'єктом.

18.Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку.

19.Про затвердження технічної  документації.

21.Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

22.Про програму поводження з твердими побутовими відходами на території Тиврівської селищної ради на 2012 – 2015 роки