1

                                                            -  селищний голова               

2

Левчук Оксана Іванівна  - секретар селищної ради                    

3

Білоконь Марія Іванівна     - інспектор загального відділу с. Черемошне                       

4

Гершун Олег Миколайович -інспектор загального відділу с. Василівка

5

Губарівська Галина Юріївна    - староста с. Нове Місто

6

Деревенко Олександр Іванович      - староста с. Дзвониха

7

Дідух Валентин Іванович        -інспектор загального відділу с. Уяринці

8

Кардаш Володимир Олександрович        - староста с. Строїнці

10

Токарчук Павло Васильович      -інспектор загального відділу с. Іванківці

11

Чумак Ігор Васильович        -інспектор зазального відділу  с. Краснянка

12

Шведюк Віктор Броніславович    - інспектор загального відділу с. Рахни-Польові

13

Щебетюк Ольга Леонідівна           -інспектор загального відділу с. Колюхів

14

Щур Наталія Володимирівна         -інспектор загального відділу с. Гришівці

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

15

Слободянюк Тетяна Василівна   -  начальник відділу, головний бухгалтер

                                                                     

16

Полозюк Антоніна Казимирівна            - спеціаліст ІІ категорії

                                                                       

17

Залізняк Олена Леонідівна                      - головний спеціаліст

                                                                         

 

Відділ юридичного забезпечення та персоналу

18

Пишняк Валерія Сергіївна                  - спеціаліст І категорії

                                                                       

19

Рудик Наталія Василівна                        - спеціаліст І категорії

                                                                       

   
 

Відділ земельних ресурсів та просторового планування

20

Брижевата Олена Михайлівна              - начальник відділу

                                                                       

21

Міхальчук Сергій Леонідович                - спеціаліст  І категорії

                                                                        

22

Рудик Олександр Васильович               - спеціаліст І категорії

                                                                       

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

23

Бондарчук Оксана Олександрівна        -спеціаліст І категорії

                                                                       

24

Кіосак Ігор Олександрович                    - державний реєстратор

                                                                        

25

Соколенко Олександр Сергійович       - державний реєстратор

                                                                       

 

Загальний відділ

 

 

26

Басалига Сергій Анатолійович            - інспектор загального відділу

                                                                      

27

Благун Валентина Іванівна                  - інспектор (Нове Місто)

                                                                      

28

Дроздюк Світлана Валеріївна               - діловод загального відділу

                                                                       

29

Дяченко Василь Васильович                  - інспектор загального відділу

                                                                        

30

Коваль Олена Іванівна                              - інспектор загального відділу

                                                                          

31

Кушнір Олександр Анатолійович            - інспектор загального відділу

                                                                           

32

Маренюк Наталія Францівна                    - інспектор загального відділу

                                                                        

33

Маляров Микола Вікторович                  - інспектор загального відділу

                                                                          

34

Шиманська Олена Павлівна                    - інспектор загального відділу

                                                                                 

35

Свідзінська Оксана Володимирівна          - інспектор  (Строїнці)

                                                                            

36

Татарчук Оксана Василівна                        - інспектор загального відділу

                                                                             

37

Додон Алла Анатоліївна                               - прибиральниця службових приміщень

                                                                             

38 Витяганець Ніна Петрівна          -               прибиральниця службових приміщень

39

Байда Руслан Констянтинович                     - водій

                                                                              

 

Сектор архітектури та будівництва

40

Материнська Валентина Іванівна                - зав.сектором, головний архітектор

                                                                             

41

Будак Людмила Миколаївна                         - спеціаліст І категорії