Порядок    денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради за  І квартал  2016 року.

2. Про внесення змін  до штатного розпису апарату  селищної ради .

3. Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2015 р. №16 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік».

4. Про   затвердження   Положення    про самоврядний контроль за використання та охороною земель Тиврівської територіальної громади.

5. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок Міхальчуку Л.І.

6.Про затвердження звіту начальника Тиврівського комбінату комунальних підприємств про   фінансово-господарську   діяльність підприємства  за  2015 рік.

7.Про затвердження Статуту комунального підприємства « Тиврів комбінат комунальних підприємств» у новій редакції.

Проект статуту Тиврівського комбінату комунальних підприємств

Проект 2 статуту Тиврівського комбінату комунальних підприємств

8.Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, робіт та послуг.

9.Про затвердження плану заходів,щодо проведення благоустрою та          покращення зовнішнього вигляду смт. Тиврів на 2016 рік.

додаток 1 План заходів благоустрою населеного пункту