17 січня 2012р.

1. Про хід виконання бюджету селищної ради за 2011 рік.
  2. Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2012 рік.
  3. Про  програму  соціально-економічного розвитку територіальної громади смт. Тиврів на 2012рік.’’
  4. Про затвердження програми “Соціальний захист населення”.
  5. Про затвердження Програми "Про проведення культурно – освітніх заходів у 2012 році".
  6. Про надали дозволу на проведення експертно- грошової оцінки земельної ділянки
  7. Про створення комісії по сприянню проведення Всеукраїнського перепису населення на території  Тиврівської селищноїради.
  8. Про встановлення плати батьківза харчування  дітей в дошкільному навчальному  закладі смт.Тиврів на 2012рік.
  9. Про надання дозволу на виготовлення із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування.
  10. Про внесення змін у штатний розпис Тиврівського дошкільного навчального закладу.
  11. Про надання дозволу на розробку  технічної документації.
  12. Про внесення змін про  встановлення ставок плати за землю та орендної плати за землю на 2012рік.
  13. Про надання дозволу на списання та продаж техніки, яка являється   комунальною  власністю громади.
  14. Про надання дозволу на передачув оренду комунального майна .
  15. Про загальну чисельність та структуру апарату виконавчого комітету селищної ради та витрати на їх утримання.