6 сесія

12.07.2011 року

1. Про протест прокурора на рішення №13 від 24.02.11року виконавчого комітету Тиврівської селищної ради «Про забезпечення житлом дітей ,позбавлених батьківського піклування».

2.Про відміну рішення№13 від 24.02.11року виконавчого комітету Тиврівської селищної ради «Про забезпечення житлом дітей ,позбавлених батьківського піклування».

3.Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва реконструкції Меморіального комплексу « Меморіалу Слави» та внесення змін до  селищного бюджету.

4. Про надання дозволу на розробку технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту Тиврівської селищної ради.

5. Про внесення змін до селищного бюджету.

6.Про внесення змін в структуру апарату виконавчого комітету селищної ради.

7.Про порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої Тиврівська селищна рада.