Порядок  денний

1. Про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. №147 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2017 рік».

2. Про внесення змін до рішення 20 сесії селищної ради 7 скликання від 11.07.2017 р. №208 «Про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. №147 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2017 рік».

3. Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період

4. Про затвердження рішень виконавчого комітету

5. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної  ділянки  в натурі(на місцевості ) гр. Березняк О.В.

6. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних  ділянок в натурі(на місцевості ) гр. Савельєву В.Ф.

7. Про  виготовлення  проектуземлеустрою щодо відведення   земельної ділянки  гр. Березюк А.В.

8. Про   продовження  строкового договору  з начальником Тиврівського комбінату  комунальних  підприємств  Саулком С.П.

9.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної  ділянки  гр.  Дорош О.С.