11.11.10р

1. Про інформацію селищної виборчої комісії про результати виборів депутатів селищної ради та селищного голови.
  2. Про звільнення селищного голови в зв’язку із закінченням строку повноважень.
  3. Про прийняття присяги та присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування селищному голові.
  4. Про обрання лічильної комісії.
  5. Про внесення змін у склад лічильної комісії.
  6. Про внесення змін у склад лічильної комісії.
  7. Про обрання секретаря селищної ради.
  8. Про створення постійних комісій  та  виконавчого комітетуселищної

18.11.2010р

9. Про обрання постійних комісій селищної ради.

10.Про загальну чисельність таструктуру апарату виконавчого комітету   селищної ради та витрати на їх утримання.

11. Про регламент Тиврівської селищної ради 6 скликання.

12.Про утворення узгоджувальноїкомісії по вирішенню земельних

спірних питань при селищній раді.

13.Про хід виконання  рішення №408 від 15.10.10 р. 31 сесія 5 скликання „Про надання дозволу на впорядкування території перед центральним входом на ринок ”Стожари” та рішення №409 від 15.10.10 р. 31 сесія 5 скликання „Про заборону стихійної торгівлі на території біля автостанції та перенесення її на територію ринку „Дари ниви”.

14.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної     ділянки на умовах оренди з правом викупу ТОВ”ПоділляЛатінвест”.

15. Про припинення права користування земельними ділянками

16.Затвердження розпорядження  селищного голови від 12.11.10р  № 20 «Про присвоєння рангу  секретарю  селищної ради Левчук О.І.»

17. Про надання дозволу на оформлення технічної документації державного   акту на право власності на земельну ділянку.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну  ділянку.

1.
  2.