A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тиврівська громада
Вінницька область, Вінницький район

Графік прийому виборців депутатами селищної ради

ГРАФІК

особистого прийому виборців депутатами

№ з/п

Номер виборчого округу

Прізвище, ім’я), по батькові

Місце прийому громадян

Дні прийому

Години прийому

  1.  

1

Вітюк Людмила Михайлівна

ЗОШ  смт.Тиврів актова зала

Перший понеділок місяця

Третій четвер місяця

15-00-16-00

  1.  

1

 

 

 

 

  1.  

1

Левчук Оксана Іванівна

Приміщення селищної ради

кабінет секретаря

Перший вівторок місяця

Четвертий вівторок місяця

8-00 -13-00

  1.  

2

Колкевич Олександр Станіславович

Приміщення будинку інтернату- інтернату( кабінет директора)

Другий понеділок місяця

 Четвертий понеділок місяця

8-00-13-00

  1.  

2

Подзігун  Андрій Михайлович

Приміщення ліцею- інтернат , кабінет директора

Перша середа місяця

Третя середа місяця

12-00-14-00

  1.  

2

Шимко Степан Миколайович

Приміщення архіву

Перша середа місяця

Третя середа місяця

9-00-13-00

  1.  

3

Панченко  Вячеслав Миколайович

Приміщення селищної ради

кабінет секретаря

 Перший четвер місяця

Третій  четвер місяця                

14-00-17-00

  1.  

3

Павленко  Анатолій Михайлович

Приміщення селищної ради

кабінет секретаря

Перпий понеділок місяця

Третій понеділок місяця

8-00-10-00

  1.  

3

Сідак Олександр Олексійович

Приміщення селищної ради

кабінет секретаря

Перший четвер місяця

Третій четвер місяця

 

9-00-13-00

  1.  

4

Григорук Ірина Павлівна

Будинок культури

Перший понеділок

Четвертий понеділок

8-00-12-00

  1.  

4

Олійник Сергій Анатолійович

Будинок культури

Перша п’ятниця

Четверта п’ятниця

8-00-12-00

  1.  

4

Мельник  Наталія Богданівна

Публічна бібліотека смт.Тиврів

Перша субота місяця

9-00-11-00

  1.  

5

Ковальов Олександр Анатолійович

Приміщення старостинського округу с.Красне

Другий понеділок місяця

Четвертий понеділок

9-00-12-00

  1.  

5

Пономар Юрий   Васильович

Приміщення Тов»Агромаш»

Приміщення зернотоку

Кожен понеділок

Перша субота місяця

Четверта субота місяця

 

8-00-12-00

  1.  

5

Ткачук Юлія Михайлівна

Бібліотека с.Красне

Перша субота місяця

Четверта субота місяця

12-00-15-00

  1.  

6

Багрій  Андрій Григорович

Приміщення контори ПП»Паланиця»

Приміщення контори ТОВ»Обрій»

Перший вівторок місяця

Третій вівторок місяця

9-00-12-00

  1.  

6

Хлівчук Микола Євгенійович

Приміщення Гришовецького старостинського округу

Перша п’ятниця місяця

Останній понеділок місяця

8-00-10-00

  1.  

6

Щур Віктор Валентинович

Приміщення контори СФГ «Юність»

 

Перший понеділок місяця

Остання п’ятниця місяця

8-00-11-00

  1.  

7

Костур   Олександр           Васильович

Приміщення старостинського округу.Колюхів

 с.Жахнівка

Перший четвер місяця

Другий четвер місяця

12-00-14-00

  1.  

7

Красівська  Олена    Володимирівна

Приміщення старостинського округу с.Жахнівка

Кожен понеділок місяця

10-00-13-00

  1.  

8

Томіна Лідія Віталіївна

Будинок культури с.Уяринці

Перша субота місяця

Четверта субота місяця

12-00-15-00

  1.  

8

Шимко Лариса Степанівна

Приміщення архіву

Перший понеділок місяця

3 понеділок місяця

8-00-13-00

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь