Порядок    денний

1.  Про затвердження  лічильної  комісії в новому складі.

2.  Про хід виконання бюджету селищної ради  за   2016 рік.

3.  Про затвердження рішень виконавчого комітету.

4.  Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в  міжсесійний період.

5.  Про порядок запобігання та врегулювання потенційного чи реального конфлікту  інтересів в діяльності депутатів Тиврівської селищної ради.

6. Про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради  7 скликання від 23.12.2015 р. №147 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2017 рік».

7. Про  хід виконання програми соціально-економічного   розвитку територіальної громади за  2016рік.

8. Про  затвердження  Комплексної  програми  «Забезпечення пожежної безпеки та захисту населення на  території   Тиврівської  територіальної громади від надзвичайних ситуацій  на 2017-2020 роки».

9. Про внесення змін до рішення  11 сесії 7 скликання від 04.11.2016 року №143 «Про  виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ».

10. Про надання дозволу  на розробку  технічної документації інвентаризації  земельної  ділянки.

11. Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості ) гр. Попова О.Є., Стадник І.Є.

12. Про  погодження  дозволу  на розроблення документації із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. Сидоруку М.П.

13.Про надання згоди наподіл земельних  ділянок комунальної власності .

14.Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі(на місцевості ) гр. Бурдейного О.Г.

15.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості)  меж земельних  ділянок гр. Фіщук  Н.О.

16.Про  виготовлення  проектуземлеустрою щодо відведення   земельної ділянки  гр. Фіщук Н.О.

17. Про затвердження переліку об'єктів  комунальної власності Тиврівської  селищної  громади в новій редакції.

18.Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості ) гр. Гоменюк Г.Ф.

19.Про  затвердження проекту із землеустрою  щодо відведення  земельної   ділянки гр. Паламарчук В.В.