Порядок    денний

1.Про погодження змін до договору оренди нерухомого майна (приміщення), що належить до спільної  власності територіальної громади селища Тиврів

2.Про скасування  рішення 21 сесії  6 скликання від  12.09.2013 р. № 313 «Про передачу до спільної власності територіальних  громад,сіл,селищ,міст Вінницької області територіальної громади смт Тиврів»

3.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

4.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

5.Про преміювання  селищного голови.

6. Про внесення змін до регламенту Тиврівської селищної ради 6 скликання.

7. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

8. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

9.Про виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки

10.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок

11.Про  затвердження технічної документації та надання в оренду земельних ділянок.

12.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

13. Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

14.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

15. Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

16.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

17.Про погодження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

18.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

19.Про припинення дії договору оренди земельної ділянки.

20.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

21.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

22.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

23. Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

24.Про погодження змін до договору оренди нерухомого майна (приміщення), що належить до спільної  власності територіальної громади селища Тиврів

25.Про затвердження  тарифів на житлово -комунальні  послуги, що  надаються  Тиврівським ККП.

Калькуляція

Калькуляція 2

Калькуляція 3

Калькуляція 4

26.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

27.Про внесення змін до рішення 26 сесії селищної ради  6 скликання від 07.02.2014 р. № 371 “ Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2014 рік”

28.     Про внесення змін до складу виконавчого комітету Тиврівської селищної ради.

29. Про створення комісії по вивченню земельних питань.