Порядок   денний

Проекти  рішень

1.Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік.

додаток 1

додаток 2

додаток 3

2.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

3. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

4. Про  програму  соціально-економічного розвитку смт. Тиврів на 2016рік.

5. Про закріплення депутатів селищної ради 7 скликання за  вулицями      смт.Тиврів.

6.Про затвердження програми “Соціальний захист населення    Тиврівської селищної ради на 2016 рік”.

7. Про затвердження Програми "Про проведення культурно – освітніх  заходів у 2016 році".

8. Про внесення змін до рішення 15 сесії 6 скликання від 28.12.2015р №231 «Про затвердження нової редакції Статуту територіальної громади  смт Тиврів.»

9.Про преміювання  селищного голови.

10. Про присвоєння  селищному голові Кицишину С.М. чергового восьмого рангу посадової особи місцевого самоврядування.

11. Про преміювання селищного голови з нагоди Дня місцевого самоврядування.

12.Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату селищної ради  на  2016 рік.

13.Про дострокове розірвання договору оренди нежитлового приміщення  по вул. Леніна, 52

14.Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15.Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

16.Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

17.Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

18.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок.

19.Про  взяття на облік/чергу для виділення земельних ділянок для проектування та будівництва житлових будинків та господарських споруд.

20.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

21.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянокв натурі (на місцевості).

22. Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 6 скликання від 22.01.2015 р. №502 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2015 рік».

23.Про розгляд звернення   Управління державної казначейської служби у Тиврівському районі.

24.Про встановлення плати батьків за харчування  дітей в дошкільному навчальному  закладі смт.Тиврів на 2016рік.

25. Про надання депутатам Тиврівської селищної  ради 7 скликання  повноважень щодо складання актів обстежень.

26.Про  затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянокв натурі (на місцевості).

27.Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 6 скликання від 22.01.2015 р. №502 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2015 рік».