A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тиврівська селищна рада
Вінницька область, Тиврівський район

Протоколи постійної комісії з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, регулюва

1.Протокол постійної комісії з питань планування,фінансів та бюджету,соціально-економічного  розвитку,підприємництва,регуляторної політики,регулювання земельних відносин  від 12.11.2015р

2.Протокол постійної комісії з питань планування, фінансів та бюджету,соціально-економічного розвитку , підприємництва, регуляторної політики ,регулювання земельних відносин від 18 грудня 2015 року.

3.Протокол постійної комісії з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, регулювання земельних відносин від 08.02.2016р

4.Протокол постійної комісії з питань планування,фінансівта бюджету, соціально-економічного розвитку,підприємництва, регуляторної політики, регулювання земельних відносин від 01.04.2016року.

5.Протокол постійної комісії з питань планування, фінвансів та бюджету,соціально-економічного розвитку ,підприємництва, регуляторної політики,регулювання земельних відносин від 15.04.2016року.

6.Протокол постійної комісії  з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, регулювання земельних відносин  від 23.05.2016року.

7. Протокол постійної комісії з питань планування, фінансів та бюджету ,соціально-економічного розвитку,підприємництва,регуляторної політики ,регулювання земельних відносин від 02.11.2016 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора