Вітаємо на сторінці «Центру надання соціальних послуг»

Тиврівської селищної ради

«Центр надання соціальних послуг»  Тиврівської селищної ради розташований за адресою: 23300 Вінницька обл., смт.Тиврів вул. Лялі Ратушної, 5

електронна адреса: tyvriv-cnsp@ukr.net

Директор –

ЧИЧКАЛЮК

Олег Анатолійович

Графік роботи:

Понеділок – Четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з  8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:45

Вихідний: Субота, Неділя.

«Центр надання соціальних послуг» Тиврівської селищної ради утворено рішенням VI сесії  Тиврівської селищної ради VIII скликання від 16 січня 2021 року № 76

Центр утворено для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та в умовах стаціонарного або тимчасового перебування.

Нашими основними завданнями є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Міністерством соціальної політики України, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Ми діємо на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм .

Керівний склад

Центру надання соціальних послуг

1.

Чичкалюк