Порядок денний

1.Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за   2012рік.

2. Про  програму  соціально-економічного розвитку територіальної громади смт. Тиврів на 2013рік.

3.Про бюджет Тиврівської селищної  ради на 2013 рік.

4.Про внесення змін до рішення  3 сесії 6 скликання від 14.01.2011р  №39«Про утворення адміністративної комісії при виконкомі селищної ради.»

5. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок на  умовах оренди .

6. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право власності на земельну  ділянку.

7. Про затвердження  нової редакції Статуту територіальної громади  смт.Тиврів.

8. Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади  смт.Тиврів.

9. Про внесення змін до регламенту Тиврівської селищної ради 6 скликання.

10.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право на земельну ділянку.

11.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують  право на земельну ділянку Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тиврівського дошкільного  навчального закладу.

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку.

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо посвідчення права оренди  на земельні ділянки ПАТ «Вінницягаз».

14.Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

15. Про затвердження статуту  загальноосвітньої  щколи І-ІІІ ступенів смт.Тиврів.

16.Про внесення змін  до штатного розпису апарату  селищної ради .

17.Про внесення змін у штатний розпис Тиврівського дошкільного навчального закладу.

18.Про перелік основних питань, для розгляду  на пленарних засіданнях селищної ради та виконавчого комітету  на 2013 рік.

19.Про затвердження рішень виконавчого комітету.