23 сесія 6 скликання

Порядок       денний

1. Про внесення змін до рішення 15 сесії селищної ради  6 скликання від 28.12.2012 р. № 227 “ Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2013 рік”.

2.Про затвердження  розпоряджень  секретаря селищної ради виданих в міжсесійний період.

3. Про преміювання  секретаря селищної ради.

4.Про покладання обов’язків секретаря селищної ради на час її хвороби.

5.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок .

6. Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

7.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

9.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.