1. Про хід виконання бюджету селищної ради за  9 місяців  2016 року.

2. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

3. Про затвердження  цільової програми «Безпечне місто» на 2016-2020роки.

4.  Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

5.Про надання дозволу  на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості)  меж земельних  ділянок гр. Поповій  А.О.

6.Про внесення змін до  рішення 3 сесії  7 скликаннявід  22.12.2015 року  № 22 «Про затвердження Програми"Про проведення культурно – освітніх  заходів у 2016 році"»

7.Про преміювання  селищного голови.

8.Про надання на умовах оренди земельної ділянки ТОВ «ЕКО- Мінерал».

9.Про  продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр.Сольоному В.О.

10. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки  з гр. Прудник В.С.

11. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки Тлоці О.А..

12. Про  виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянкигр.Франку О.А., Стародубу В.В., Бевзі С.Л. , Романчук  О.В.

13.Про  відчуження   комунального  майна  Гідротехнічної споруди.

14.Про наміри надання в оренду частини будівлі автовокзалу  .

15.Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2015 р. №16 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік».