Порядок    денний

1. Про внесення змін до Регламенту роботи Тиврівської селищної ради 7 скликання щодо оприлюднення результатів поіменного голосування на сесіях ради.

2.Про затвердження Статуту комунального підприємства «Тиврів комбінат комунальних підприємств»у новій редакції.

3. Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2015 р. №16 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік».

4.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

5.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

6.Про преміювання  селищного голови.

7.Про затвердження звіту начальника Тиврівського комбінатукомунальних підприємств про   фінансово-господарську   діяльністьпідприємства  за  2015 рік.

8.Про надання дозволу  на розробку  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення в натурі (на місцевості)  меж земельних  ділянок.

9.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості)  меж земельних  ділянок.

10.Про  взяття на облік/чергу для виділення земельних ділянок для проектування та будівництва житлових будинків та господарських споруд.

11.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної   ділянки.

12.Про   затвердження   Положення    про самоврядний контроль за використаннята охороною земель Тиврівської територіальної громади.

13.Про надання дозволу  на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок.

14.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок.

15.Про припинення права приватної власності на земельну ділянку.

16.Про резервування земельної ділянки  для учасників АТО.

17.  Про продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки .

18. Про надання дозволу на   виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

19.Про  затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).

20.Про  продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки .

21. Про внесення змін  до штатного розпису апарату  селищної ради .

22. Про розгляд звернення   Управління Державної казначейської служби у Тиврівському районі.