«Про встановлення на території Тиврівської селищної ради ставок єдиного податку для самозайнятих фізичних осіб - підприємців на 2018рік.»

«Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018рік.»

«Про встановлення на території Тиврівської селищної ради ставок земельного податку на 2018 рік»

Про встановлення  на території Тиврівської селищної ради єдиного податку (для першої та другої груп платників єдиного податку) на 2019 рік.

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  (ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на 2019 рік.

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради плати за землю (ставок та пільг із сплати земельного податку, розміру орендної плати) на 2019 рік.

Місцеві   податки прийняті 10 сесію 8 скликання  17.06.2021року

Про встановлення  на території Тиврівської селищної ради  єдиного податку (для першої та другої груп платників єдиного податку)

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки)

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради транспортного податку

Про встановлення на території Тиврівської селищної територіальної громади туристичного збору

Про   норматив   відрахувань частини   прибутку підприємств, установ та організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади.