Місцеві податки та збори

«Про встановлення на території Тиврівської селищної ради ставок єдиного податку для самозайнятих фізичних осіб - підприємців на 2018рік.»

«Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018рік.»

«Про встановлення на території Тиврівської селищної ради ставок земельного податку на 2018 рік»

Про встановлення  на території Тиврівської селищної ради єдиного податку (для першої та другої груп платників єдиного податку) на 2019 рік.

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  (ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на 2019 рік.

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради плати за землю (ставок та пільг із сплати земельного податку, розміру орендної плати) на 2019 рік.