новини та оголошення

Вітаємо з Днем народження

Колектив Центру надання соціальних послуг вітає головного бухгалтера Недбалюк Людмилу Станіславівну з Днем народження!

08:17 23.07.2021

Вітаємо з Днем народження

Колектив Центру надання соціальних послуг Тиврівської селищної ради вітає фахівця із соціальної роботи Каглінську Жанну Степанівну з Днем народження, який вона відзначає сьогодні, 21 липня.

07:54 21.07.2021

Спільний зі службою у справах дітей виїзд в села Гришівці і Кобелецьке

15 липня за ініціативи директора центру надання соціальних послуг Тиврівської селищної ради Чичкалюка О. А. був організований спільний зі службою у справах дітей виїзд в села Гришівці і Кобелецьке.

15:51 16.07.2021

Подяка директору ТОВ «Красне-Агроінвест»

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив генеральний директор ТОВ «Красне-Агроінвест» Чепелюк Костянтин Сергійович, котрий надав благодійну допомогу в сумі 60276,4 грн. для придбання засобів протипожежного захисту, будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання «Центру надання соціальних послуг» Тиврівської селищної ради.  Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

11:35 16.07.2021

Проведено перевірку надання соціальних послуг соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома сіл Гришівці та Кобелецьке

Завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Оленою Кузьмик 15 липня 2021 року було здійснені виїзди до сіл Кобелецьке та Гришівці з метою перевірки якості надання соціальних послуг соціальними робітниками відділення соціальної допомоги  вдома Підлісною Таїсою Василівною (с. Кобелецьке) та Франишиною Людмилою Андріївною (с. Гришівці).

10:07 16.07.2021

Вітаємо іменинницю!

Колектив " Центру надання соціальних послуг" Тиврівської селищної ради щиро вітає завідувача відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання Задорожну Людмилу  Миколаївну з 35-річним ювілеєм, який вона святкує сьогодні, 12 липня !

09:03 12.07.2021

Проведено планову ревізію продуктів харчування та медикаментів відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання

Комісією в складі: голови комісії Недбалюк Людмили Станіславівни - головного бухгалтера, та членів комісії Добровінської Оксани Вікторівни – бухгалтера відділення та Панченко Наталії Костянтинівни - фахівця із соціальної роботи вдома відділення соціальної допомоги вдома  проведено  планову ревізію  продуктів харчування та медикаментів  відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання за ІІ квартал 2021 року.

08:56 12.07.2021

Фахівцями із соціальної роботи був здійснений виїзд до багатодітної родини

09 липня 2021 року завідувачем відділення соціальної роботи Оксаною Франко та фахівцем із соціальної роботи відділення Людмилою Савєльєвою, за участі директора «Центру надання  соціальних послуг»  Олега Чичкалюка, був здійснений візит до родини, у якій 5 дітей залишились без батьківського піклування у с. Красне.

08:14 12.07.2021

Здійснено оцінку потреб у соціальних послугах трьох осіб, які проживають в с.Нове Місто та с.Красне

Директором центру надання  соціальних послуг Чичкалюком Олегом Анатолійовичем, завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Кузьмик Оленою Олександрівною та соціальним робітником  відділення соціальної допомоги вдома Шаталюк Тетяною Вікторівною 09 липня 2021 р. було здійснено оцінку потреб у соціальних послугах трьох осіб, які проживають в с.Нове Місто та с.Красне для надання їм соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома.

15:49 09.07.2021