Відзначення Дня людей похилого віку у стаціонарному відділенні

• Переглядів: 172

Сьогодні, 1-го жовтня 2021 року, підопічних відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання центру з Днем людей похилого віку привітали селищний голова Сергій Кицишин, директор центру Олег Чичкалюк та староста Новоміського старостинського округу Галина Губарівська.

Спільний, із службою у справах дітей, виїзд в села Василівка, Іванківці, Красне, Нове Місто та Строїнці

• Переглядів: 149

Вчора, 27 вересня 2021 року за участі директора «Центру надання соціальних послуг» Тиврівської селищної ради О. А. Чичкалюка,  завідувача відділення соціальної допомоги вдома О. О. Кузьмик,  головного спеціаліста служби у справах дітей В. Вихрист, фахівця із соціальної роботи Л.  Савєльєвої та фахівця із соціальної допомоги вдома Н. Панченко був організований спільний виїзд в села Василівка, Іванківці, Красне, Нове Місто та Строїнці.

Робота із сім'ями в складних життєвих обставинах

• Переглядів: 158

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центру. Сьогодні, 17 вересня 2021 року фахфвцями із соціальної роботи відділення соціальної роботи Людмилою Савєльєвою та Жанною Каглінською, за участі директора «Центру надання  соціальних послуг»  Олега Чичкалюка, було здійснено виїзди до сім'ї опікуна, в сім'ю, в якій проживають діти, які перебувають в складних життєвих обставинах та у дві сім'ї, в яких було вчинено домашнє насильство.

Cпільний виїзд в села Василівка, Красне, Нове Місто, Строїнці та Черемошне

• Переглядів: 147

14 вересня 2021 року за участі директора «Центру надання соціальних послуг» Тиврівської селищної ради О. А. Чичкалюка,  начальника служби у справах дітей М. Г. Васильчук, заступника начальника сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції №? М. І. Білоуса та працівників відділення соціальної допомоги вдома центру був організований спільний виїзд в села Василівка, Красне, Нове Місто, Строїнці та Черемошне.

Вітаємо з Днем народження

• Переглядів: 138

Колектив Центру надання соціальних послуг вітає головного бухгалтера Недбалюк Людмилу Станіславівну з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження

• Переглядів: 154

Колектив Центру надання соціальних послуг Тиврівської селищної ради вітає фахівця із соціальної роботи Каглінську Жанну Степанівну з Днем народження, який вона відзначає сьогодні, 21 липня.

Спільний зі службою у справах дітей виїзд в села Гришівці і Кобелецьке

• Переглядів: 159

15 липня за ініціативи директора центру надання соціальних послуг Тиврівської селищної ради Чичкалюка О. А. був організований спільний зі службою у справах дітей виїзд в села Гришівці і Кобелецьке.

Подяка директору ТОВ «Красне-Агроінвест»

• Переглядів: 130

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив генеральний директор ТОВ «Красне-Агроінвест» Чепелюк Костянтин Сергійович, котрий надав благодійну допомогу в сумі 60276,4 грн. для придбання засобів протипожежного захисту, будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання «Центру надання соціальних послуг» Тиврівської селищної ради.  Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Проведено перевірку надання соціальних послуг соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома сіл Гришівці та Кобелецьке

• Переглядів: 159

Завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Оленою Кузьмик 15 липня 2021 року було здійснені виїзди до сіл Кобелецьке та Гришівці з метою перевірки якості надання соціальних послуг соціальними робітниками відділення соціальної допомоги  вдома Підлісною Таїсою Василівною (с. Кобелецьке) та Франишиною Людмилою Андріївною (с. Гришівці).