новини та оголошення

Відзначення Дня людей похилого віку у стаціонарному відділенні

Сьогодні, 1-го жовтня 2021 року, підопічних відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання центру з Днем людей похилого віку привітали селищний голова Сергій Кицишин, директор центру Олег Чичкалюк та староста Новоміського старостинського округу Галина Губарівська.

15:20 01.10.2021

Спільний, із службою у справах дітей, виїзд в села Василівка, Іванківці, Красне, Нове Місто та Строїнці

Вчора, 27 вересня 2021 року за участі директора «Центру надання соціальних послуг» Тиврівської селищної ради О. А. Чичкалюка,  завідувача відділення соціальної допомоги вдома О. О. Кузьмик,  головного спеціаліста служби у справах дітей В. Вихрист, фахівця із соціальної роботи Л.  Савєльєвої та фахівця із соціальної допомоги вдома Н. Панченко був організований спільний виїзд в села Василівка, Іванківці, Красне, Нове Місто та Строїнці.

12:09 28.09.2021

Робота із сім'ями в складних життєвих обставинах

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центру. Сьогодні, 17 вересня 2021 року фахфвцями із соціальної роботи відділення соціальної роботи Людмилою Савєльєвою та Жанною Каглінською, за участі директора «Центру надання  соціальних послуг»  Олега Чичкалюка, було здійснено виїзди до сім'ї опікуна, в сім'ю, в якій проживають діти, які перебувають в складних життєвих обставинах та у дві сім'ї, в яких було вчинено домашнє насильство.

15:41 17.09.2021

Cпільний виїзд в села Василівка, Красне, Нове Місто, Строїнці та Черемошне

14 вересня 2021 року за участі директора «Центру надання соціальних послуг» Тиврівської селищної ради О. А. Чичкалюка,  начальника служби у справах дітей М. Г. Васильчук, заступника начальника сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції №? М. І. Білоуса та працівників відділення соціальної допомоги вдома центру був організований спільний виїзд в села Василівка, Красне, Нове Місто, Строїнці та Черемошне.

14:17 15.09.2021

Вітаємо з Днем народження

Колектив Центру надання соціальних послуг вітає головного бухгалтера Недбалюк Людмилу Станіславівну з Днем народження!

08:17 23.07.2021

Вітаємо з Днем народження

Колектив Центру надання соціальних послуг Тиврівської селищної ради вітає фахівця із соціальної роботи Каглінську Жанну Степанівну з Днем народження, який вона відзначає сьогодні, 21 липня.

07:54 21.07.2021

Спільний зі службою у справах дітей виїзд в села Гришівці і Кобелецьке

15 липня за ініціативи директора центру надання соціальних послуг Тиврівської селищної ради Чичкалюка О. А. був організований спільний зі службою у справах дітей виїзд в села Гришівці і Кобелецьке.

15:51 16.07.2021

Подяка директору ТОВ «Красне-Агроінвест»

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив генеральний директор ТОВ «Красне-Агроінвест» Чепелюк Костянтин Сергійович, котрий надав благодійну допомогу в сумі 60276,4 грн. для придбання засобів протипожежного захисту, будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання «Центру надання соціальних послуг» Тиврівської селищної ради.  Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

11:35 16.07.2021

Проведено перевірку надання соціальних послуг соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома сіл Гришівці та Кобелецьке

Завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Оленою Кузьмик 15 липня 2021 року було здійснені виїзди до сіл Кобелецьке та Гришівці з метою перевірки якості надання соціальних послуг соціальними робітниками відділення соціальної допомоги  вдома Підлісною Таїсою Василівною (с. Кобелецьке) та Франишиною Людмилою Андріївною (с. Гришівці).

10:07 16.07.2021