Спільний зі службою у справах дітей виїзд в села Гришівці і Кобелецьке

Дата: 16.07.2021 15:51
Кількість переглядів: 40

15 липня за ініціативи директора центру надання соціальних послуг Тиврівської селищної ради Чичкалюка О. А. був організований спільний зі службою у справах дітей виїзд в села Гришівці і Кобелецьке.

Перевірка якості надання соціальної послуги догляду вдома одиноким пристарілим і особам з інвалідністю завідувачем відділення соціальної допомоги вдома О. Кузьмик та відвідування сімей з дітьми у складних життєвих обставинах завідувачем відділення соціальної роботи О. Франко, спільно із представником служби у справах дітей  О. Олексюком – така мета ставилась перед завідувачами відділень ЦНСП.

На жаль, сімей з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах, не вдалося застати вдома, тому робота з ними проводилась в телефонному режимі та наступного дня в робочому кабінеті.