A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тиврівська селищна рада
Вінницька область, Тиврівський район

Постійні комісії селищної ради

Постійна комісія з питань планування,фінансів та бюджету, соціально - економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, регулювання земельних відносин.

Голова комісії: 

  • Очеретяна Оксана Андріївна - депутат виборчого округу №5

Заступник голови комісії: 

  • Ситник Олександр Олександрович - депутат виборчого округу №14

Секретар комісії: 

  • Рудик Наталія Василівна  - депутат виборчого округу №6
  • Гончарук Тетяна Вікторівна - депутат виборчого округу №13
  • Полозюк Антоніна Казимирівна – депутат виборчого округу №8
  • Смульський Сергій Петрович - депутат виборчого округу №11

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності і правопорядку, охорони законних прав та інтересів громадян.

Голова комісії:

  • Гончарук Олена Михайлівна - депутат виборчого округу № 16

Заступник голови комісії: 

  • Рижакова Галина Андріївна - депутат виборчого округу №9

Секретар комісії: 

  • Мілєвська Антоніна Федорівна - депутат виборчого округу №21
  • Олімчук Антоніна Іванівна - депутат виборчого округу №4
  • Ткачук Віктор Вікторович - депутат виборчого округу № 12

 

Постійна комісія з питань комплексного розвитку селища, комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Голова комісії: 

  • Суверток Інна Григорівна - депутат виборчого округу №18

Заступник голови комісії: 

  • Слободяник Степан Степанович - депутат виборчого округу №22

Секретар комісії: 

  • Шкробот Людмила Олександрівна - депутат виборчого округу №17
  • Бондар Тетяна Олексіївна - депутат виборчого округу №7
  • Кушнір Володимир Миколайович - депутат виборчого округу №20

Постійна комісія з питань соціального захисту населення,освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, роботи з молоддю.

Голова комісії:

  • Вітюк Людмила Михайлівна - депутат виборчого округу №2

Заступник голови комісії: 

  • Мельник Петро Віталійович - депутат виборчого округу №19

Секретар комісії:    

  • Яворовська Галина Василівна - депутат виборчого округу №1
  • Любченко Іван Михайлович - депутат виборчого округу №15
  • Олексюк Олександр Віталійович - депутат виборчого округу №10

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора