Порядок        денний

1. Про затвердження  розпоряджень  селищного голови виданих в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 6 скликання від 22.01.2015 р. №502 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2015 рік».

3. Про преміювання  селищного голови.

4. Про утворення конкурсної комісії щодо відбору  виконавців робіт із   землеустрою, оцінки земель та земельних торгів на конкурентних засадах на території смт.Тиврів.

5.Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, права оренди яких пропонуються для продажу на земельних торгах на території Тиврівської селищної ради.

6. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

7.  Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 6 скликання від 22.01.2015 р. №502 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2015 рік».

8.Про  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

9. Про ініціювання  добровільного об’єднання територіальних громад.

10. Про надання  частини чергової щорічної основної відпустки селищному голові  Кицишину С.М.