Ставки

Про встановлення  на території Тиврівської селищної ради єдиного податку (для першої та другої груп платників єдиного податку)

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради плати за землю (ставок та пільг із сплати земельного податку, розміру орендної плати)

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради транспортного податку

Про   норматив   відрахувань частини   прибутку підприємств, установ та організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади.

Про встановлення на території Тиврівської селищної територіальної громади туристичного збору

Про встановлення на території Тиврівської селищної ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки)