Вінницького району      Вінницької області

Рішення №1098

17.11.2021 р.                                  смт Тиврів                   16 сесія 8 скликання

Про затвердження території старостинських

округів Тиврівської селищної  ради в новій редакції

Відповідно до пунктів 1 та 2 частини третьої статті 26, статті 541, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, рішення 12 сесії селищної ради 8 скликання від 16.09.2021 року №811 «Про затвердження Положення про старостинські округи та зміну території старостинських округів»,  взявши до уваги звернення жителів с. Строїнці, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити території старостинських округів Тиврівської селищної  ради в новій редакції, а саме:

1.1. Василівський старостинський округ з центром в с. Василівка, що складається з с. Василівка,  с. Зарванка, с. Майдан, с. Курники,                         с. Черемошне,  с. Іванківці.

1.2. Дзвониський старостинський округ з центром в с. Дзвониха, що складається з с. Дзвониха,  с. Колюхів, с. Канава, с. Соколинці, с. Жахнівка,            с. Онитківці, с. Івонівці.

1.3. Новоміський старостинський округ з центром в с. Нове Місто, що складається з с. Нове Місто, с. Красне, с. Іскрівка, с. Рахни Польові,                с. Пирогів, с. Уяринці.

1.4. Строїнецький старостинський округ з центром в с. Строїнці, що складається з с. Строїнці, с. Гришівці, с. Кобилецьке, с. Краснянка, с. Круги,           с. Дубина.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійній комісії селищної ради.

Селищний голова                                                        Сергій КИЦИШИН