Порядок денний

1. Про Стратегію розвитку Тиврівської територіальної громади на період до 2020 року.
  2. Про затвердження Типового положення про органи самоорганізації населення смт.Тиврів.
  3. Про внесення змін до рішення 12 сесії 6 скликання «Про затвердження Правил благоустрою ,забезпечення  чистоти,Порядку утримання і прибирання вуличних ,дворових територій,парків,скверів та додержання тиші в громадських місцях смт.Тиврів.
  4. Про преміювання  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради.
  5. Про преміювання  секретаря селищної ради.
  6. Про вилучення адміністративної будівлі № 53по вул. Леніна у КП «Вінницяоблтеплоенерго».
  7. Про визнання існуючого генерального плану Тиврівської  селищної ради придатним для подальшого використання.
  8. Про надання  права підпису на платіжних документах.
  9. Про затвердження рішень виконавчого комітету.
  10. Про затвердження розпоряджень секретаря селищної ради.
  11.  Про надання дозволу списання  та  продаж техніки, яка являється комунальною  власністю громади.