Тиврівської селищної ради

ПОВІДОМЛЯЄ:

про проведення громадського обговорення Детального плану території (містобудівна документація для розробки та затвердження якої потрібно дотримуватись певного порядку) земельної ділянки орієнтовною площею 7,00 га для розміщення, будівництва, експлуатації і обслуговування будівель і споруд об`єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій(сонячної, вітрогенеруючої електростанції) що знаходиться на території Тиврівської селищної ради Тиврівського району Вінницької області в промисловій зоні, розробленого ТОВ «НК ЗЕМЕКСПЕРТ» в 2017 році, як інвестиційно-привабливої, з можливістю в подальшому відведення її в оренду з метою наповнення місцевого бюджету,яку ТОВ «ДАП ГРУП ЮА» має намір взяти в оренду на території смт. Тиврів, Тиврівського району Вінницької області.

У відповідності до статей 37, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», громада та органи місцевого самоврядування мають право проводити громадські слухання, під час яких члени територіальної громади можуть порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань та проблем місцевого значення, які належать до відання органів місцевого самоврядування. Пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов’язковому розгляду.      Громадське обговорення відбудеться 22.01.2018 року об 10.00 год. за адресою: 23300, Вінницька область, Тиврівський район, смт. Тиврів, вул. Тиверська, 40, тел.: (04355) 2-12-69.

Рішення 28 сесії селищної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року №264 "Про надання дозволу на проведення громадського слухання".

Викопіювання з плану землекористування Тиврівської селищної ради Тиврівського району.

Вигляд.

На розгляд питання, детального плану території в смт. Тиврів, Вінницької області, під забудову ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРИЧНОЇ СТАНЦІ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ У ФОРМІ ПИСЬМОВОГО ПОІМЕННОГО   ОПИТУВАННЯ ГРОМАДЯН

Протокол громадського обговорення (у формі громадських слухань) на тему: "Проєкт рішення Тиврівської селищної ради "Про припинення діяльності шляхом ліквідації Початкової школи з дошкільним підрозділом с. Іванківці Тиврівської селищної ради"