1. Про хід виконання бюджету селищної ради за 2017 рік .

2. Про внесення змін до рішення 28 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2017 р. №249 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2018 рік».

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Діденко М.П.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Надкреничному Ф.І.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ткачук В.П.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ткачук Н.Л.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тлока О.А.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фабіянській Г.М.

9. Про затвердження детального плану території земельної ділянки.

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі    (на місцевості) гр. Фіщенко С.О.

11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хлипавка М. П.

12. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в державну власність Тиврівській райдержадміністрації.

13. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в державну власність Тиврівській райдержадміністрації.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Вінницягаз».

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Вінницягаз».