Порядок   денний

1. Про фінансування з селищного бюджету у 2014 році до його затвердження у встановленому порядку.
  2. Про затвердження  розпоряджень секретаря селищної ради виданих в міжсесійний період.
  3. Про затвердження рішень виконавчого комітету.
  4. Про преміювання  секретаря селищної ради.
  5. Про внесення змін до рішення 19сесія  6 скликаннявід 19.06.2013р №291«Про встановлення податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2014 рік.»
  6. Про  поновлення дії договору оренди земельної ділянки
  7. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  8. Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
  9.  Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
  10. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановленнямеж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  11.  Про  затвердження технічної документаціїта видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно