Порядок      денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради за І квартал 2015 року.

2.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

3.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

4. Про затвердження  програми «Питна вода смт.Тиврів»  на 2015-2020 роки.

5. Про затвердження  програми по благоустрою, озелененню, поліпшення стану довкілля смт.Тиврів на період 2015-2020 роки.

6. Про програму розвитку культури, фізичної культури і спорту смт.Тиврів на  2015-2017  роки.

7.Про   затвердження   « Положення   про порядок надання матеріальної грошової  допомоги    жителям    смт.Тиврів.

8. Про преміювання  селищного голови.

9.Про відмову у  наданні дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

10.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

11.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

12. Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

13.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

14. Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

15.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

16.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

17.Про внесення змін до рішення 26 сесії 6 скликання від 07.02.14р №377 «Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.»

18.Про  виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення   земельної ділянки.

19.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

20.Про внесення змін до рішення  34 сесії 6 скликання від  22.01.2015р №520 «Про звільнення  від сплати  земельного податку.»

21.Про припинення права оренди земельною ділянкою ППКФ «Мікос».

22.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

23.Про виділення та направлення із вільного залишку коштів,який склався станом на 01 січня 2015 року.

24.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

25.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

26. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та  використання безхазяйного майна  та відумерлої спадщини на території  Тиврівської селищної ради.

27.Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 6 скликання від 22.01.2015р  №515«Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння.»

28.Про внесення змін до рішення 34 сесії 6 скликання  від 22.01.2015р №512 «Про  затвердження проекту  із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.»