Порядок  денний

1.Про хід виконання бюджету  селищної ради за   2014 рік.

2.Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2015 рік.

3.Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громадиза  2014рік,стратегії розвитку Тиврівської територіальної громади на період до 2020 року.

4.Про  програму  соціально-економічного розвитку смт. Тиврів на 2015рік.

5. Про затвердження програми“Соціальний захист населення    Тиврівської селищної ради на 2015 рік”.

6.Про затвердження Програми "Про проведення культурно – освітніх  заходів у 2015 році".

7.Про виділення та направлення із вільного залишку коштів,який склався станом на 01 січня 2015 року.

8.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в     міжсесійний період.

9.Про звіт селищного голови про роботу виконкому селищної ради за          2014 рік.

10. Про внесення змін та доповнень до методики розрахунку і порядок використання плати за оренду майна,що перебуває у комунальній  власності територіальної громади смт.Тиврів , затвердженої рішенням 12 сесії селищної ради 6 скликання  №172 від 18 травня 2012 року.

11.Про  затвердження технічної документаціїі з землеустрою щодо      встановлення меж земельної  ділянкив натурі (на місцевості).

12.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення   земельної ділянки.

13.Про затвердження нової редакції Статуту Тиврівського  дошкільного навчального закладу.

14. Про встановлення на території  смт.Тиврів акцизного податку  з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердження Порядку його справляння.

15.Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння.

16.Про   норматив   відрахувань  частини   прибутку підприємств, установ та організацій,які належать до комунальної власності територіальної громади.

17.Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

18. Про скасування рішення 30сесії 6 скликання від 12.06.2014р №445 «Про встановлення ставок збору за провадження деяких видів підприємницької  діяльності на 2015 рік.».

19. Про  внесення змін до рішення 30 сесії селищної ради  6  скликання  від 12.06.2014р № 444  «Про встановлення  ставок єдиного податку для суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб у смт.Тиврів на 2015рік.»

20.Про звільнення  від сплати  земельного податку.