Порядок денний 32 сесії 6 скликання.

1. Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за  І півріччя 2014року,стратегії розвитку Тиврівської територіальної громади на період до 2020 року.

2.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо             встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

3. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо       встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

5. Про  затвердження технічної документації та надання в оренду земельних ділянок.

6.Про внесення змін до рішення 30 сесії 6 скликання від 12.06.14р №434 «Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.».

7.Про затвердження Порядку розміщення тимчасових стаціонарних та пересувних споруд для провадження підприємницької діяльності в  селищі Тиврів.

8.Про затвердження рішень виконавчого  комітету.

9.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

10.Про преміювання  селищного голови.

11.Про чергову щорічну основну відпустку селищному голові  Кицишину  С.М.

12. Про внесення змін до рішення 26 сесії селищної ради 6 скликання від 07.02.20014 р. №371«Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2014 рік».

13.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

14.Про припинення права оренди земельною ділянкою ППКФ «Мікос»

15.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

16.Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки у Тиврівській селищній раді, матеріально-технічного  забезпечення Тиврівського районного сектору УДСНС України в Вінницькій області на 2014-2016 роки.