Зміни до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Понад 50 тисяч споживачів газу Вінниччини вже повернули підписані заяви- приєднання Вінницькій філії «ГАЗМЕРЕЖІ». На кінець жовтня підписані заяви-приєднання до умов Типового договору розподілу газу новому Оператору газорозподільних мереж – Вінницькій філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повернули понад 50 тисяч споживачів. Нагадуємо, це потрібно зробити для забезпечення фізичної доставки обсягів природного газу до споживача, узаконення стосунків між споживачем і Оператором ГРМ, який здійснює транспортування газу розподільними мережами до кожного клієнта, та можливості санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи. Типовий договір розподілу газу є публічним, однаковим для усіх споживачів газу України, укладається на безстроковий період. Приєднатися до його умов можна за спрощеною процедурою. Для цього достатньо підписати заяву-приєднання, яку споживачі отримали разом із жовтневими рахунками, та надіслати у зручний для вас спосіб Вінницькій філії «ГАЗМЕРЕЖІ». Щоб заповнити заяву-приєднання потрібно зробити наступні кроки: Знайдіть текст заяви на внутрішньому боці платіжки за розподіл газу за жовтень або скачайте зразок заяви на сайті Вінницької філії «ГАЗМЕРЕЖІ» https://vn.grmu.com.ua/; Перевірте та/або внесіть свої дані у відповідні поля: якщо Ваші персональні дані збігаються, поставте відмітку біля слова “Підтвердити”; якщо Ваші дані відрізняються або відсутні, внесіть актуальну інформацію у відповідному полі та поставте відмітку біля слова “Підтвердити”. Після перевірки ваших даних поставте свій особистий підпис та дату підписання у відповідні поля в нижній частині Заяви-приєднання; Від’єднайте Заяву-приєднання від рахунку за розподіл газу та передайте її до Вінницької філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” найзручнішим для Вас способом: Надішліть на поштову адресу компанії: 21012, м.Вінниця, пров.Костя Широцького, 24; Залиште у спеціальній скриньці у найближчому Центрі обслуговування клієнтів; Передайте контролеру під час його чергового візиту до Вашої оселі. Надішліть скан-копію заповненої та підписаної заяви на електронну адресу office.vn@grmu.com.ua Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газетах «Вінниччина» № 40 від 04.109.2023 р., «Гайворонські вісті» № 40 від 05.10.2023 р. або на сайті газорозподільної компанії https://vn.grmu.com.ua/ у розділі “Важлива інформація”.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області інформує:

Починаючи з 07.10.2023 року  ідентифікація об'єктів підвищеної небезпеки буде проводитися виключно через Державний електронний реєстр об'єктів підвищеної небезпеки. (Посилання на реєстр https://e.dsns.gov.ua/)

Безпечна експлуатація електроустановок споживачів

Промислова безпека та охорона праці ґрунтується за принципом пріоритетності життя людини над результатами виробничої діяльності. Сьогодні безліч різних електроустановок використовуються в промисловості, будівництві, житлово-комунальному господарстві, на транспорті, в сільському господарстві та інших галузях, в медичних, культурних закладах та в побуті. Поєднання зусиль органів державної влади, громадських, профспілкових організацій та роботодавців у вирішенні загальних проблем запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням є також важливим питанням. За таких умов великого значення набувають саме питання безпечної експлуатації електроустановок споживачів.При експлуатації електроустановок споживачів, одним із основних нормативно-правових актів з охорони праці є НПАОП 40.1-1.21-98 – «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів». Вимоги цих Правил поширюються на працівників, що обслуговують діючі електроустановки споживачів напругою до 220 кВ включно і є обов’язковими для всіх споживачів та виробників електроенергії, незалежно від їх відомчої належності і форм власності на засоби виробництва.