НАКАЗ "Про заборону проведення масових заходів"
НАКАЗ "Про заборону проведення масових заходів"
НАКАЗ "Про заборону торгівлі на території області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі"
НАКАЗ "Про заборону торгівлі на території області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі"
Безпечна експлуатація електроустановок споживачів
Промислова безпека та охорона праці ґрунтується за принципом пріоритетності життя людини над результатами виробничої діяльності. Сьогодні безліч різних електроустановок використовуються в промисловості, будівництві, житлово-комунальному господарстві, на транспорті, в сільському господарстві та інших галузях, в медичних, культурних закладах та в побуті. Поєднання зусиль органів державної влади, громадських, профспілкових організацій та роботодавців у вирішенні загальних проблем запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням є також важливим питанням. За таких умов великого значення набувають саме питання безпечної експлуатації електроустановок споживачів.При експлуатації електроустановок споживачів, одним із основних нормативно-правових актів з охорони праці є НПАОП 40.1-1.21-98 – «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів». Вимоги цих Правил поширюються на працівників, що обслуговують діючі електроустановки споживачів напругою до 220 кВ включно і є обов’язковими для всіх споживачів та виробників електроенергії, незалежно від їх відомчої належності і форм власності на засоби виробництва.
Всеукраїнська асоціація громад виступає за сплату ПДФО за місцем проживання/реєстрації фізичних осіб!!!
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» (надалі - ВАГ) звертається до Вас щодо підтримки позиції ВАГ по питанню розподілу податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).
З настанням холодної пори Вінницькі рятувальники традиційно нагадують про початок осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду
Практика роботи вогнеборців засвідчує‚ що саме в цей час зростає кількість пожеж та загибелі на них людей‚ передусім через причини‚ викликані порушенням правил облаштування й експлуатації електрообладнання та пічного опалення. Щоб цього не траплялося‚ біди потрібно дотримуватися простих правил безпеки під час експлуатації електричних та опалювальних систем. Приміром‚ перед тим‚ як одночасно в мережу ввімкнути декілька потужних побутових електроприладів‚ подумайте‚ чи витримає ваша електропроводка таке навантаження. Можливо‚ не варто експерементувати‚ особливо‚ коли вона не відповідає нормам пожежної безпеки. Для додаткового опалення приміщення треба використовувати лише сертифіковані прилади. Виходячи з дому‚ не зайвим буде перевірити‚ чи всі електроприлади вимкнуті з розеток. Для мешканців‚ які користуються пічним опаленням‚ перед початком експлуатації потрібно перевірити його на наявність тріщин. У разі виявлення останніх відремонтувати. Димохід почистити від сажі й побілити. Також забороняється їх прокладати по горючих основах. Не варто для розпалювання грубок‚ печей‚ камінів чи інших осередків вогню використовувати легкозаймисті речовини. Бо‚ за правило‚ таке підпалювання закінчується термічними опіками. Забороняється розміщувати паливо та інші легкозаймисті матеріали й речовини ближче ніж за півметра від топкового отвору. Перед останнім обов’язково має бути вогнетривкий лист розміром 50х70 см для того‚ щоб уникнути потрапляння розпечених вуглинок на дерев’яну підлогу. Сушіння й складання на печах одягу‚ дров та інших горючих предметів чи матеріалів може також закінчитися пожежою. Під час експлуатації пічного опалення неприпустимо залишати грубки без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям.
ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАХОДИ ПО ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М'ЯСОЇДНИХ ТВАРИН
ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАХОДИ ПО ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М'ЯСОЇДНИХ ТВАРИН