Правила безпеки при користуванні газом актуальні незалежно від сезону
З настанням сезонного потепління необхідність в опаленні приміщень зникає і споживання газу зменшується. Попри це, ризики, з якими пов’язане використання газоспоживаючого обладнання, нікуди не зникають. При неправильній експлуатації газових приладів існує загроза вибухів, пожеж, отруєння смертельно небезпечним чадним газом та інших нещасних випадків. Користуючись газом, будьте пильні та дотримуйтесь основних правил безпеки. Постійно провітрюйте приміщення, де працюють газові прилади. Це потрібно для припливу свіжого повітря, повного згоряння природного газу, зниження ризиків утворення чадного газу та виведення шкідливих продуктів горіння назовні. Перевіряйте тягу в димових та вентиляційних канал перед увімкненням та під час роботи газових приладів. Особливо пильними треба бути при користуванні газовими приладами з відводом продуктів горіння в димоходи - котлів та водонагрівачів. Як свідчить статистика, порушення тяги в ДВК є основною причиною отруєння чадним газом. Аби не допустити біди, димовентиляційну систему треба періодично обстежувати та при необхідності прочищати і ремонтувати. Запам’ятайте, при користуванні газом категорично забороняється: користуватись газовими приладами при закритих кватирках (фрамугах), жалюзійних решітках, решітках вентканалів, щілинах під дверима газифікованих приміщень, відсутності тяги в димоходах і вентканалах; проводити самочинне встановлення, заміну і ремонт газового обладнання, вносити зміни в конструкцію газових приладів; користуватися несправними газовими приладами чи використовувати їх не за призначенням; використовувати газові плити для обігріву приміщень, сушити білизну чи волосся над плитою із запаленими пальниками; залишати без догляду увімкнені газові прилади, крім розрахованих на безперервну роботу і обладнаних для цього відповідною автоматикою. змінювати димові та вентиляційні системи, заклеювати їх чи замуровувати, користуватись газом при їх засміченні; розміщувати біля увімкненої газової плити легкозаймисті речі: папір, тканини; встановлювати електровитяжку у приміщеннях, де є димохідні газові прилади; відмикати автоматику безпеки і регулювання; застосовувати відкритий вогонь для виявлення витоків газу; використовувати приміщення, де встановлені газові прилади, для сну і відпочинку;
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
Нагадуємо, що самовільне випалювання сухої рослинності заборонено законом! Штраф у разі порушення статті 77-1 КУпАП становить від 3060 грн до 6120!
Щодня рятувальники ДСНС ліквідовують загоряння на відкритих місцевостях. Здебільшого їх причиною є саме людський фактор: необережне поводження з вогнем чи навмисні підпали — спалювання сухої трави та сміття.
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар
Шановні представники Тиврівської територіальної громади!