ОГОЛОШЕННЯ

В ТИВРІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ СТВОРЮЄТЬСЯ РАДА З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ.

Для внутрішньо переміщених осіб необхідно подати такі документи за адресою: с-ще Тиврів, вул. Тиверська, 32, Відділ соціального захисту та соціального забезпечення, охорони здоров’я Тиврівської селищної ради.

- заяви у довільній формі, в якій зазначається про готовність працювати, а також інформація про входження до складу інших консультативно-дорадчих органів, відсутність конфлікту інтересів;

- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- документа про освіту (за наявності);

- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- резюме із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти кандидата (за наявності);

- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи.