УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! 6 червня 2023 року об 11 годині в приміщенні Тиврівської селищної ради (ЦНАП) Тиверська, 32 смт Тиврів БФ “Право на захист” у партнерстві з УВКБ ООН проводить збір даних для отримання фінансової допомоги мешканцям нашої громади, в тому числі ВПО.

ПОРАДИ ВІД ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ ТА ГОСТРИХ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ

Влітку зростає ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб і вважливо дотримуватися рекомендацій, щоб уникнути таких випадків:

День донора

На виконання листа начальника Вінницької ОВА С. Борзова від 24.05.2023 р. №01.01-65/3967 та плану - графіка затвердженого Вінницьким ДОЗ та Р адміністрація і колектив лікарів КНП "ЦПМСД" Тиврівської селищної ради повідомляє про проведення Дня донора.