Тренінг на тему: «Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення».

Дата: 06.05.2021 14:41
Кількість переглядів: 1035

На базі ІРЦ Тиврівської сільської ради практичним психологом Мосієнко С.А. для працівників ІРЦ було проведено тренінг на тему: «Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення».

На тренінговому занятті формували позитивне ставлення до власної педагогічної діяльності, навчалися технікам розвитку позитивного мислення, розвивали вміння знімати психоемоційне напруження, знервованість у процесі роботи з аудиторією вихованців, вчилися оволодіти техніками самоконтролю та самоорганізації.

Склали перелік того, що ми одержуємо позитивного від своєї діяльності, від чого отримуємо радість та позитивні емоції на роботі.