Шановна громадо, щиросердечно вітаю Вас зі світлим та радісним святом Різдва Христового! Це час чуда, який об’єднує наші спогади про минуле, думки про сьогодення та мрії про майбутнє!

Різдво – це завжди народження надії на все краще. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.

Щиро зичу Вам щастя, добра, злагоди, міцного здоров»я. Нехай яскрава Різдвяна зірка об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. У цю дійсно казкову ніч, сповнену дива, побачивши першу зірку на небосхилі від щирого серця загадайте найзаповітніше бажання, заплануйте нові високі цілі та завдання — і все обов'язково здійсниться!

Нехай Боже благословіння стане запорукою миру у прийдешньому році! Хай в кожній родині панує благополуччя і добробут. Щиросердно бажаю кожному жителю громади добра та душевного спокою, достатку та впевненості!

Христос Рождається! Славімо Його!

З повагою, селищний голова                                                                  Сергій КИЦИШИН