Фото без опису

Шановні громадяни, на даний час залишається актуальна проблема криміногенної обстановки, як  в цілому в Україні, так і на території  Тиврівської ТГ.

Щоб профілактувати ріст вчинення злочинів та правопорушень, попередити небажане загострення криміногенної ситуації, працівники СПД №1 ВП № 2, посилюють нагляд в сільській місцевості, що характерно доведено оперативно-профілактичними відпрацюваннями на території  Тиврівської ТГ.

 З початку 2023 року поліцейським офіцером громади О. Косецьким розглянуто та прийнято рішення по 32 зверненням громадян. На постійній основі здійснюється  перевірка за місцем проживання раніше судимих осіб, сімейних кривдників, власників зброї а також сімей СЖО, здійснюється патрулювання території обслуговування а саме : с. Іванківці, с. Гришівці,  с. Кобелецьке,  с. Красне, с. Нове Місто, с. Іскравка, с. Строїнці, с. Краснянка, с. Круги, с. Дубина. Проводяться виступи у навчальних закладах з метою інформування учнів про адміністративну та кримінальну відповідальність.

Наведені приклади вказують на те, що в сільських населених пунктах нерідко порушується комендантська година, трапляються випадки хуліганських дій та інших правопорушень, особливо у вечірній та нічний час. Як засвідчує поліцейська практика, часто, саме таке «дозвілля» стає підґрунтям вчинення злочинів.

З метою не допущення вчиненню злочинів та правопорушень, пропоную:

  • Обмежити роботу розважальних закладів до 22.00 год.;
  • Голові виконавчого комітету, з працівниками ОВС провести заплановані перевірки за місцем проживання осіб, які схильні до вчинення злочинів та правопорушень, з  метою не допущення ними протиправних дій.
  • Приймати активну участь з працівниками ОВС по виявленню точок із самогоноварінням, та фактів появи громадян у громадських місцях в нетверезому стані, вчинення ними хуліганських дій.
  • Забезпечити належну співпрацю між виконавчим комітетом та ОВС.
  • Голові Тиврівської ТГ докласти максимум зусиль для створення на базі Тиврівської селищної ради громадського формування по охороні громадського порядку.

Також керівництво СПД №1 ВП №2 наголошує усіх громадян на необхідність безумовного дотримання обмежень комендантської години та просить всіх жителів населених пунктів у разі появи в селі підозрілих осіб кавказької, циганської зовнішності та осіб які намагаються здійснити скупку металобрухту та осіб  які намагаються продавати різні підозрілі товари, негайно повідомляти поліцейського офіцера громади або чергову частину Тиврівського ВП по телефону 2 – 12 – 02 або 102.  

 

                                         Дякую за увагу.

 

ПОГ СВГ ВП

Вінницького РУП

капітан поліції                                           о/п                            Олег КОСЕЦЬКИЙ