📣 Потребуєте допомоги? Ми тут, щоб вам допомогти! 🤝
смт Тиврів, вул. Тиверська, буд. 40
ТИВРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
     *7.08.2023р. з 10.00 до 14.00*
Гуманітарна Організація ⚜️ТРІАНГЛЬ ЖЕНЕРАСЬОН ЮМАНІТЕР⚜️ організовує комплекс заходів, які спрямовані для надання допомоги громадянам, які опинилися в складних умовах, вимушені покинути своє житло та перебувають в кризовому стані 🏚️
Наша команда пропонує широкий спектр послуг, які можуть вам знадобитись:
✅ Комплексна психологічна підтримка, щоб допомогти вам подолати складні життєві ситуації та стрес.
✅ Соціальна підтримка, яка допоможе вам в вирішенні базових потреб.
✅ Безкоштовна юридична допомога, включаючи консультації та супровід у різних сферах.

Наші фахівці допоможуть вам у співпраці з місцевими органами влади, ознайомлять з наявними програмами від різних гуманітарних організацій та забезпечать першочергову підтримку найвразливіших верств населення.
Також наш психолог з радістю надасть підтримку вам та вашій сім'ї, якщо ви пережили складні життєві обставини або потребуєте допомоги у вирішенні особистих питань. Наші зустрічі можуть бути індивідуальними або груповими, з дітками та дорослими.
Місце зустрічі: 🏘️ 🏡📚смт Тиврів, вул. Тиверська, буд. 40
ТИВРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Якщо вам потрібна допомога або у вас є запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефонами:
☎️ –050 438 59 98 Анна психолог (запис)
☎️ –050 438 60 01 соціальний працівник Артем
Ми тут, щоб допомогти вам пройти через складні часи. Звертатися до нас для консультації та отримання необхідної допомоги. Наша команда завжди відкрита та чекає на зустріч з вами!