На виконання Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 8 скликання від 29 січня 2021 року №29, Департамент соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації спільно з в/ч 3008 Національної гвардії України та ММО "Станиця Вінниця Пласту - Національної скаутської організації України" планує проведення національно-патріотичного фестивалю, приуроченого до Дня Незалежності України "Історія української звитяги".

Метою заходу є популяризація пластового руху з перспективою створення станиці у громаді, підвищення престижу військової служби, підвищення рівня громадянської та патріотичної свідомості молоді, плекання національної ідеї, любові до українських традицій та рідної мови, поваги до історичного минулого.

Дата проведення: 21 серпня 2023 року, 10:30 год. - 17:00 год.

Місце проведення: Вінницька область, м. Вінниця, Вишенський міський парк.

Контактна особа: Олексій Шибалов, головний спеціаліст віддіду молодіжної політики та соціально-патріотичного виховання, 068 519 7623

Положення про реалізацію заходу до Дня Незалежності