ОГОЛОШЕННЯ

Тиврівська селищна рада  оголошує конкурс на право укладення договору оренди терміном на п’ять років (з нотаріальним посвідченням договору)  площею 316,3 кв.м., частина приміщення автовокзалу за адресою:  смт.Тиврів,вул.Жовтнева,5  Базова місячна орендна платастановить4330 грн  60коп( без ПДВ)  для здійснення комерційної діяльності;

Орендна плата під розміщення інших організацій та підприємств нараховується відповідно орендних ставок додатку 2  до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 “ Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу ” зі змінами та доповненнямистановить 10%.Орендна плата підлягає щомісячній індексації. Додатково до орендної плати відповідно до чинного законодавства орендарю щомісячно нараховується відшкодування за комунальні послуги та експлуатаційні витрати. Основні вимоги до умов експлуатації об’єкта: використання приміщення за призначенням, виконання санітарних та протипожежних норм, страхування об’єкту на весь термін оренди. Переможець конкурсу відшкодовує витрати селищної ради  за проведення конкурсу на об`єкт оренди.

Для участі в конкурсі учасниками подаються наступні документи:

·  Витяг з єдиного державного реєстру;

·  Довідка про взяття на облік платника податку;

·  Довідка з фінансової установи щодо наявності розрахункового рахунку; (завірена мокрою   печаткою);

. Декларація про доходи за  2015р.  завірена мокрою печаткою;

·  Лист пропозиція;

· Заява.

Конкурсна документація подається у закритих конвертах завірених печатками учасників конкурсу.

Заяви на конкурс приймаються  до   17.00  « 16»  січня 2017 р. за адресою: смт.Тиврів,вул.Тиверська,40 Засідання конкурсної комісії відбудеться «17» січня  2016р. о 10.00 год. за адресою: смт.Тиврів,вул.Тиверська,40  кабінет селищного голови  Телефон для довідок: (04355) 2-22-93, 2-19- 31