Установчі збори з формування нового складу Молодіжної ради при Тиврівській селищній раді відбудуться 15 березня 2024 року, початок зборів об 11.00 годині.

Місце проведення: смт. Тиврів, вул. Тиверська, 30, актова зала Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є жителями Тиврівської ТГ, що навчаються у закладі освіти громади або є керівником чи членом громадської організації чи ініціативи.

Формування нового складу проводиться відповідно до Положення про Молодіжну раду при Тиврівській селищній раді, затвердженого рішенням 8 сесії селищної ради 8 скликання від 31.05.2021р № 323  ЗАВАНТАЖИТИ

 

Порядок подання заяв для участі в установчих зборах:

Для участі в установчих зборах необхідно:

1. Заповнити анкету кандидата до складу Молодіжної ради при Тиврівській селищній раді, відповідно затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ.

2. Разом із анкетою подати до ініціативної групи наступний пакет документів:

2.1. Для інститутів громадянського суспільства:

– копію свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

– витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради відповідно затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ.

2.2. Для органів студентського та учнівського самоврядування:

– витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради відповідно затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ.

2.3. Для громадських ініціатив:

– лист про делегування кандидата до складу Молодіжної ради, підписаний керівником громадської ініціативи, відповідно до затвердженої форми ЗАВАНТАЖИТИ.

2.4. Для молодої особи, яка подається самостійно

підписний лист жителів громади про підтримку молодої особи, яка подається самостійно (підписний лист повинен містити такі дані: суть питання, яке порушується кандидатом; порядковий номер особи, яка підписує лист разом з наступною інформацією про неї: ПІБ, дату, місяць та рік народження, адресу реєстрації місця проживання, номер телефону; особистий підпис та дату). ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

 

Приймання пакету документів від кандидатів для участі в установчих зборах припиняється за 10 календарних днів до їх проведення.

Пакети документів на участь в установчих зборах приймаються до 5 березня 2024 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт. Тиврів, вул. Тиверська, 30, Будинок дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради (І поверх, праве крило).

 

Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до Молодіжної ради при Тиврівській селищній раді:

Єнютіна Олена Францівна, електронна адреса - tuvrivbdut@gmail.com, телефон - (098)2598446.

 

Порядок проведення установчих зборів:

Під час проведення установчих зборів, які відкриває уповноважений представник ініціативної групи.

З числа кандидатів до нового складу Молодіжної ради обирається лічильна комісія, голова, секретар установчих зборів.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 15 осіб.

Строк повноважень складу Молодіжної ради становить два роки.

Рішення установчих зборів оформляється протоколом, який складається протягом трьох робочих днів з моменту проведення установчих зборів, підписується головою та секретарем установчих зборів і подається селищній раді.

Селищна рада оприлюднює протокол установчих зборів на власному офіційному веб-сайті та/або в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту його надходження.

 

СКЛАД ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Молодіжної ради при Тиврівській селищній раді, затверджений розпорядженням секретаря селищної ради від 07.07.2023 р.  № 146, ЗАВАНТАЖИТИ

 

Ініціативна група

з підготовки установчих зборів для формування нового складу

Молодіжної ради при Тиврівській селищній раді