24 січня 2024 року відбулось засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Молодіжної ради при Тиврівській селищній раді. Склад ініціативної групи затверджено розпорядженням секретаря Тиврівської селищної ради від 07 липня 2023 р. № 146 р. Ініціативна група була створена для формування нового складу молодіжної ради, оскільки повноваження діючої Молодіжної ради закінчився минулого року.

Потрібно зазначити, що Молодіжна рада – консультативно-дорадчий, представницький орган Тиврівської селищної ради, мета діяльності якої – залучення молоді територіальної громади до формування молодіжної політики та соціально-культурного розвитку громади, забезпечення узгодженості дій у розв’язанні питань, пов’язаних із життям молоді та її участі в усіх сферах життя ТГ.

          На засіданні ініціативної групи було прийнято рішення про дату, час та місце проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах.

Отже, засідання установчих зборів заплановано провести 15 березня об 11.00.

З більш детальною інформацією щодо створення Молодіжної ради при Тиврівській селищній раді можна ознайомитися на веб-сайті  Тиврівської селищної ради.

 

Голова ініціативної групи, О.Єнютіна