ОГОЛОШЕННЯ

 про формування конкурсної комісії для проведення

конкурсного відбору на посаду незалежного

члена наглядової ради  комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня» Тиврівської селищної ради


        Тиврівська селищна рада відповідно до ст. 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 року №1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» повідомляє про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня» Тиврівської селищної ради (далі – Конкурсна комісія).

До складу Конкурсної комісії запрошуються представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я або протидію корупції, які провадять такий вид діяльності протягом не менш як п’яти років до дати подання кандидатур своїх представників.

Пропозиції щодо включення представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії надсилати протягом 14 робочих днів з дати оприлюднення цього Оголошення на офіційному сайті Тиврівської селищної ради (з 23.02.2024 р. по 13.03.2024р. включно) у паперовому вигляді за адресою: 23300, Вінницька область, Вінницький район, с-ще Тиврів, вул. Тиверська, 32.

 

Пропозиція має включати:

1) подання громадського об’єднання на кандидата(-тів) про включення до складу Конкурсної комісії;

2) копію витягу із Єдиного державного реєстру громадських формувань про реєстрацію громадського об’єднання та Статуту громадського об’єднання;

3) згоду кандидата(-тів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

4) заяву кандидата(-тів) про відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів за формою, затвердженою Тиврівською селищною радою.