До уваги громадян!

Звертаємо увагу, що по всій Україні почастішали нещасні випадки, спричинені недотриманням споживачами правил безпеки при користуванні газом в побуті. Зокрема, отруєння чадним газом, вибухи, пожежі та інші аварії, що несуть небезпеку для життя та здоров’я людей, руйнування будинків.

Як після змін адміністративно-територіального устрою вказувати адреси в декларації? З грудня 2020 року в Україні діє новий адміністративно-територіальний устрій — відповідну Постанову прийняла Верховна Рада України.

Для дітей суспільство без бар’єрів

Для дітей суспільство без бар’єрів У лютому 2022 року проект «Супровід урядових реформ в Україні» у співпраці з Офісом Президента України. За участі Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки на виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення без бар’єрного простору в Україні проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без  бар’єрів».

Медична реабілітація дітей застрахованих осіб

Одним з напрямків соціального забезпечення, яке 100% реалізовується за кошти Фонду соціального страхування України є Медична реабілітація дітей застрахованих осіб відповідно до профілів: