«ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД»

Як свідчить аналіз пожеж основними причинами від яких виникають пожежі в осінньо-зимовий період є перенавантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

До уваги керівникам підприємств, які релокувались до Вінницького району!!!

Чимало підприємств опинилися в районах активних бойових дій і змушені були евакуюватися у більш безпечні регіони або припинити роботу. Однак навіть ті бізнеси, які відносно далеко від обстрілів, потерпають через проблеми з логістикою та нестачу сировини. Так, від початку повномасштабної війни в Україні до Вінниці переїхали вже 138 підприємств, 96 з яких вже розпочали свою діяльність. Бізнес переїхав з Маріуполя, Харкова, Києва, Донеччини, Херсону, Мелітополя та Дніпра. Створено уже 900 робочих місць на нових виробництвах.

Щодо інформаційної допомоги ВПО

Інформаційні матеріали для інформування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо гарантованої державою медичної допомоги:

Якість води поверхневих водойм

Вода в нашому житті займає важливу роль. В результаті  нераціональної людської діяльності вона може забруднюватись. Шкідливі хімічні  речовини можуть потрапляти до води поверхневих водойм. А оскільки значна кількість людей в селах використовує воду з криниць – вона також може забруднюватись. Все це в кінцевому підсумку  може погіршувати стан здоров’я та зменшувати опірність організму до хвороб.