Користуйтесь газом з дотриманням правил безпеки

У першому кварталі поточного року аварійно-диспетчерська служба АТ «Вінницягаз» виконала 3 тис. заявок за номером 104. В минулому році кількість викликів сягнула 14 тис. На жаль, через недотримання правил безпеки при користуванні газом мали місце нещасні випадки. Збережіть своє життя та здоров’я, дотримуйтеся правил безпеки при використанні газу в побуті.

ДСНС нагадує: у храмах на Великдень має бути не лише духовно затишно, але й фізично безпечно

Вінницьке районне управління Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області напередодні Великодня вкотре нагадує про дотримання вимог пожежної безпеки в культових спорудах. Перед проведенням богослужінь та напередодні релігійних свят особа, відповідальна за протипожежний стан, повинна додатково перевірити протипожежний стан території навколо культової споруди, приміщень щодо забезпечення їх первинними засобами пожежогасіння та справний стан інженерних систем протипожежного захисту.