З НАГОДИ 35-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АТОМНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ПРОВЕДЕНО  ЧЕЛЕНДЖ "КВІТИ ВІДРОДЖЕННЯ"

Дата: 27.04.2021 15:12
Кількість переглядів: 1070

ЧЕЛЕНДЖ "КВІТИ ВІДРОДЖЕННЯ"

З 26 по 27 квітня 2021 року з нагоди 35-річчя від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти було проведено челендж "Квіти Відродження".

Усі заклади освіти Тиврівської територіальної громади активно долучилась до челенджу.

Учасники виготовляли троянду з білого паперу у техніці оригамі та відправляли з хештегом #Квіти_Відродження якісне фото роботи на сторінку БДЮТ у Фейсбук.

Чому троянда? Бо вона символізує місто Прип'ять, візитівкою якої була ця квітка. Чому біла? Бо білий колір – символ екологічно чистого довкілля, він несе спокій.